Diary 1 - I do not know what to think, it all goes to ....

9. prosince 2012 v 18:31 | Annie |  Diary
Ahojte lidičky, sice je blog pozastavený tak sem píši.
Jak už nadpis napovídá, mám v hlavě totální bordel a všechno jde do kytek.
Chtěla jsem upozornit, že u povídky jsem trochu přehodnotila děj, něco přidala něco ubrala a začíná mi tak trochu z toho hrabat. Budu muset povídku takzvaně restartovat. A proč mi hrabe? Když něco dělám a nikdo se mnou není tak si mluvím v dialozích co by se v povídce stalo a když hraje nějaká písnička v hlavě se mi přehrává děj. To by nebylo nic tak špatnýho kdybych si nemluvila nahlas. Nerozhodný Ano, škola mě dostává na kolena.
Vidím to, že na gymnáziu v prvním pololetí prolezu se třema čtyřkama na vízu - čeština, děják, fyzika. Ostatní předměty jedu tak na trojky dvojky.
Když tak sleduju co se děje okolo 1D, nechci to komentovat, ale řeknu jedno - Taylor chodila s Jonasovic klukem, protože byli Number 1, potom chodila s Taylorem L. z Twilight když měli úspěch a kde skončila teď? U Harryho z 1D kteří teď vedou žebříčky.
Poslední pár týdnů to jde z kopce. Mám blbou náladu a mám totální nervy. Ani nevěříte jak já se těším na to vánoční volno. Přemýšlím, že napíšu jednorázovku, ale uvidí se...

Ano je to krátký zápis, ale já k tomu fakt nemám co říct :(

Doufám, že se tu brzy objevím...Annie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama