It´s not possible :( + News :)

8. listopadu 2012 v 20:19 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Zdravím všechny dušičky, které toto opuštěné místo ještě zná.
Doslova poulím oči, když vidím, kdy jsem přidala poslední příspěvek. Je to opravdu již hodně dlouho a já se moc omlouvám, ale tímto článkem vám musím něco oznámit.

PROZATÍM POZASTAVUJI SVŮJ BLOG
Opravdu se omlouvám, ale nezvládám to. Na začátku školního roku, jsem si nemyslela, že toto budu muset udělat, ale bohužel. Gympl je gympl a to doslova. Končím sice na střední školu brzo, ale veškerý čas věnuji škole. Jelikož nerozumím FYZICE, CHEMII, LITERATUŘE, jakž takž MATEMATICE a musím se učit vše okolo, tak k příběhu napíšu několik vět za týden a to je opravdu málo.
Myslím, že se tu někdy za uherský rok něco objeví, ale nemůžu nic slibovat, protože s počítačem se vidíme jen občas z dálky, abychom si zamávali a to je vše :D
Teď co je kladného na této škole :) - ve třídě se objevili dvě holčiny, které se zajímají o One Direction, takže mám s kým kecat :)
Úžasně klidná :)


Taneční, úžasné :)


NEWS :)
Takže, jelikož jsem BIG FAN ONE DIRECTION A JUSTIN BIEBER tak vše sleduji. Jistě víte, že JB má nový klip a kluci dokonce dva úžasné. Album Take me home od 1D tu bude již příští týden v pondělí a s ním úžasné písničky jako Rock me, They don´t know about us, Heart attack které již teď hrají v mém telefonu. Bohužel pro kluky uniklo dalších 11 neoficiálních písniček a už to nebude takovým překvapením jak plánovali, ale já (pokud to někdo čte, neuškrťte mě :)) jásám, protože v téhle době nemáme zrovna dobrou finanční situaci a na cédo kluků nemám. Asi v minulém století jsem si jedno cédéčko koupila, jinak to vše jede přes tlačítko Download.

Takže, v hlavě skáču, ječím, křičím = raduju se, protože kluci jsou úžasní. Je mi trochu líto Liama, že se s Daniell rozešel, když vypadali v srpnu (na konci prázdnin) tak spokojeně. Držím palce Elenour a Zarrie, protože kluci jsou holt šťastní. I když Perrie je taková trochu jiná (všeci víme o co go) Zayn je Happy a to je na čem všem správným Directionkám záleží.

------------
Když už jsme o správných fanoušků. Když nad tím tak přemýšlím, kvůli příběhu Chance, kde se Haters a Fanouškům chci taky věnovat a už mám obrys toho jak, tak mám jakousi teorii, takže pokud to někdo přečte, napište co si o ní myslíte. :)

Já si myslím, že pokud je člověk opravdový fanoušek, drží oblíbencům pěsti a jazyk za zuby když se jim něco nelíbí. Každý jsme člověk a děláme chyby a byla by blbost zanevřít na někoho, kvůli nečemu nedůležitému, když to přehlušuje vše pozitivní. Myslím si, že fanoušci všech by měli být zajedno (alespoň co se žánrů týče), protože vyjadřování některých Belibers fanoušků na účet Directionek a kluků je opravdu nemístné. Někdy když přemýšlím o příběhu si říkám "Justin Bieber je jen jeden a One Direction je Justin pětkrát jinak". Když vám to vysvětlím - všech šest se věnuje úžasnému hudebnímu stylu POP a jejich písně jsou to co chtějí holky slyšet (viz píseň Little Things od 1D), zpívají o tom co je pravda a ostatní kluci akorát závidějí, protože oni by tohle holce neřekli. Neřekli by to co oni zpívají svým fanynkám, oni pro nás chtějí první poslední.
Jednou jsem našla na FB fakt - Kluk: One Direction jsou populární, protože jsou hezcí.
Fanynka: Ano, kupuji si jejich album, abych poslouchala jejich obličeje.

Ať se sakra vzpamatují a dají se dohormady, oni potřebují naši podporu.

A teď moc moc děkuji za podporu, ale teď je toho na mě moc. Když něco přidám hned se to tu objeví, ale netuším kdy, netuším co. Bohužl. Moc moc se omlovám, že jsem musela přistoupit k tomuto kroku, ale teď si alespoň ušetříte čas čekáním na další článek, který může přijít až za měsíc, bůh ví ne-li později.

Ještě jednou děkuji všem co komentovali, prozatím se s vámi loučí Annie :(
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ivus* Ivus* | 12. listopadu 2012 v 21:16 | Reagovat

Ahoj Annie!
Jsem tu poprve ale opravdu se mi tvuj blog libi. :)
Nevis kde se da koupit cédo kluku?
JB uz mam :-) :-D

2 ZacharyWah ZacharyWah | E-mail | 31. prosince 2017 v 4:55 | Reagovat

Hello. And Bye.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama