Škola za dveřmi...ani mi to nepřipomínejte! :))

26. srpna 2012 v 16:57 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Tak lidi, už se nám to všem blíží. Přesně za týden nám budou odtikávat poslední hodiny prázdnin. Prázdniny končí.
Jelikož 3. září nastupuji na čtyřleté gymnázium a hned 5. září odjíždíme pryč, tak to bude něco. Jelikož tahle škola bude na 100 % těžší, tak se já i bratr (jde do 8. třídy) budeme celý příští týden učit. Někteří určitě obracejí oči v sloup, protože je to přece poslední týden prázdnin, ale kdyby to nebylo tak důležité, nebyli by jste sami. :)
Jelikož tento blog mám jen krátce a o mě moc nevíte, tak vám mohu říct, dřív to bylo i horší. Předtím jsme se s bráchou museli opakovat učení už od začátku srpna. To teprve bylo něco. :)
Tak co jsme o prázdninách stihli?
Abych se přiznala, jsem trochu zklamaná, co se týče příběhů. Myslela jsem si, že když budu mít fůru času a tak to trochu rozjedu. Ale houbelec. Jelikož s námi byla mamka furt doma a měla pro nás samé "skvělé" úkoly, tak to tu je nic moc. Jak se zdá, zvládnu toho mnohem víc o školním roce. :/
Jelikož jak už jsem říkala, škola teď bude pěknej zátah, alespoň první ročník, tak opravdu nevím, jak sem bude něco přibývat. Taťka mi určitě zabaví notebook a z telefonu to psát nemůžu, protože telefon píše jen kraviny, tak to bude opravdu naštíru. Možná něco přepíšu když bude nějaký projekt či psaní slohu, ale já nic slibovat nemůžu.

Takže když si to shrneme, začala jsem pracovat na povídce Chance a Second Chance. U příběhu Chance, jsem musela nejdříve napsat konec, jelikož mám furt nápady a musela bych pořád měnit děj a vy by jste se snad toho příběhu ani nedočkali, tak jsem si napsala konec, aby jsem mohla pokračovat na začátku :) (jsem fakt blázen)
Dostala jsem nápad na další povídku o 1D a JB, kterého se chci držet.
Ostatní povídky se nepohli ani o píď, jelikož mi před dávným časem došli nápady. Jo, před nějakým půlrokem jsem je měla, ale nestíhla jsem to všecno psát, protože psát umím jen jednou rukou (samozřejmě na papír, ve škole jsme se učili psát na počítači všemi deseti ;))

Takže jak to vidím, v blízkém čase?

Bude to všechno jen o náhodě. Kdy se dostanu k počítači rozhodují rodiče a čas. Jsem rozhodnutá, že všechny nápady si prostě musím napsat, protože moje paměť....raději mi ani nemluvte :)

Doufám, že ty příběhy které tu budou se vám budou líbit.

Vaše Annie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama