Chance - Prolog

1. srpna 2012 v 16:12 | Annie |  Chance (FF 1D)
Vyprávění začíná v dubnu roku 2011, takže jestli vám něco nebude sedět, tak je to, protože je to trochu posunuté. :)
Jelikož mi nejdou moc začátky, tak se to asi může zdát takové překotné. Potom se to určitě zlepší. Jen chci ještě upozornit, že někdy píšu trochu divně rozhovory, takže až se nějaké objeví, určitě by se hodila rada, pokud to bude katastrofa. :)
Sice je to jen seznámení, ale potřebuju to pomalu rozjet a né do toho skočit po hlavě.


Zdravíme všechny lidičky. Asi bychom se měli pro začátek představit. Takže…
Jsme skupina tří šílených holek, které založili skupinu Sweethearts. Je to zatím popová skupina známá jen na Youtube. Ale snažíme se o víc.
Vedoucí zpěvačka se jmenuje Megan Rose Style Donoven. Ano, je to opravdu dlouhé jméno. Někdy vám to jistě vysvětlí, ale teď se věnujeme něčemu jinému. Za nějaký ten měsíc jí bude 16 let. Naštěstí nemá žádného sourozence a ani bratrance ani sestřenku. Má o čtyři roky staršího strejdu, který se jmenuje Peter Style. Je ze ¾ irského původu. Její otec vlastní velmi známé nahrávací studio. Bydlí v jižní části Londýna. Mají obrovský barák, s obřím bazénem, obřím pozemkem a za tím pozemkem je bývalá přistávací dráha. Mají tam klid a hlavně soukromí. Jak již víte, pochází z Irska. Když jí bylo 10 let, přestěhovali se do obrovské vily v Londýně, kde následně začala i Megan chodit do školy. A tam jsme se seznámili. A za pět let dali vznikout naší skupině Sweethears.
Název Sweethearts vznikl, protože naši Meg kluci v Anglii říkali Sweetheart, protože i když tu bydlí nějaký ten pátek, irský přízvuk jí zůstal. Ona se naučila to "vypínat" takže někdy ani není poznat, že není odsud.
Ale to jsme zase někde jinde.
Já se jmenuji Samanta Bennett a za několik měsíců budu slavit 18. Narozeniny. Mám šestileté sourozence Bena a Rena. Jsou to dvojčata a jsou strašně hyperaktivní. Hodně si rozumí s Megan, protože je naprosto sejná. Dokáže těm čertům vymyslet program. Často je hlídá, takže ji kluci oslovují teto Megan. Ona má strašně ráda děti. Vím, že si vždycky přála mít staršího sourozence, ale její strejda tu roli dokonale zastupuje.
Naší poslední členkou je Alice Singels. Zatím nemá sourozence, ale v příštích měsících čeká její rodina přírustek. Já s Al jsme stejně staré. Všechny tři umíme hrát na kytaru, ale podle nás dvou umí Megan nejlépe.
Jak už jsem říkala, Megan byla a je stále hodně hyperaktivní a to její mamka dokonale využila. Megan sice nevaří, ale nevěřili byste, co všechno umí. Já s Al se vám to budeme snažit spočítat. Takže…hraje na kytaru a piano + klavír, chodila na krasobruslení, jezdila na koni, chodila na Streetdance a s námi na břišní tance, chodila hrát tenis a mluví několika jazyky. Jen pro zajímavost to je francouzština, němčina, španělština, ruština, portugalština a teď se učí italsky. Jo, tohle je strašně hyperaktivní holka. Někdy jí říkáme Supergirl. Ale jak jsem mluvila o vaření, tak teď víte, proč nevaří. Nevydrží u jedné věci víc jak pět minut, ovšem s výjimkou čtení. Je to strašný knihomol. A navíc taková její úžasná schopnost se naučit texty a noty písní a už si to pořád pamatovat.
Asi rok či dva bydlíme s Meg v jejich mega vile. Když jí bylo 13 let tak její mamka a nikdy se nenašla, když jí bylo 14 let, tak měsíc po návštěvě Irska jí tragicky umřel kamarád. Než jsme založili skupinu, byla hodně uzavřená. Po domluvě všech rodin jsme se k ní přestěhovali. Chtěli jsme tam být pro ni.
Alice a já jsme Big fanoušky One Direction. Víme o nich snad všechno, teda co se dá zjistit. Někdy je z nás Megan na nervy, protože hity kluků jedou dokola několik dní. Ona je obrovský fanoušek Justina Biebera a Linkin Park. Její taťka říkal, že je to rockový dítě. A my máme popovou skupinu. Trochu paradox, co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama