A sakra!

31. srpna 2012 v 14:20 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Ahojte děcka :)
Tak už nám to uteklo jako voda, před námi je poslední prázdninový víkend. Poslední dva dny, které nás dělí od nástupu do té budovy, které se říká škola.
Tak co těšíte se?
Správná otázka by asi byla, komu se do školy chce. Kladně vám asi odpoví děti, které jdou do první třídy a neví co je čeká.
Pamatuji si bratra jak se moc těšil do školy a teď by se se mnou nejraději někam zahrabal. Snad každého to jednou přejde. Myslím to nadšení.
Pamatuji si, jak mi někdy na úplném začátku připadali prázdniny dlouhé, ale teď to letí ohromnou rychlostí. Na začátku prázdnin si říkáte "dva měsíce lehára", ale když se blíží jejich konec člověk jen kulí oči a říká si "UŽ!"

Jelikož já jdu do úplně nové školy, mezi nové lidi a ve své třídě mám jen jednu spolužačku ze základky, tak mi poplašný majáček blikal již 14 dní předem. Teď už nebliká, teď zvoní jak to jde. Jsem nervní jak sáňky v létě, protože to všechno bude nové. Styl učení, lidi a budova. Od té doby kdy jsem se tam byla podívat si říkám, že si budu muset udělat mapu, protože ten barák je velkej jak stodola. Jediné co o nové třídě vím, že nás je 30 (21 holek + 9 kluků), bude až nahoře (bože, jak já nesnáším schody) a hned 5. září jedeme na adapťák.

Jelikož tuším, že čtenáři mého blogu jsou asi stejně staří jako já, tak vám držím palce.

Když jdete do osmičky a devítky - opravdu se snažte na 100 %, ať je vysvědčení co nejlepší a vaše cesta na vysněnou školu o to lehčí, protože někdy jsou přijímačky fakt krutý.

Ti co jsou v nižších - taky se snažte, protože potom to bude mnohem lehčí.

Ti co jdou teď na střední, tak co vám mám říct? Vítejte v týmu? To asi ne, ale ti co jdou na gympl vědí, že to první rok bude fakt nářez.

Takže všichni - držím palce ať to ve škole šlape.

A proč to píšu?
Protože, jak jsem psala, první rok na Gymplu je podle všech nářez. Takže to bude UČENÍ, UČENÍ, UČENÍ, POMOC RODIČŮM, UČENÍ atd.
Nevím jestli to brát jako dobré či špatné, ale.... Jelikož jsme se s rodinou před 4 roky stěhovali jinam a všichni co jsem znala zůstali tam, kam pouze dojíždím a nikdy se moc nezdržím a zde žádné kamarády nemám, tak to vidím, že díky tomu budu mít více možností se dostat k novodobé elektronice a napsat sem něco nového.
Teď aktuálně mi to dvakrát nevadí, ale holt mi někdy chybí člověk, se kterým bych si mohla zablbnout.

Tak, pěkně jsem si pokecala sama se sebou....nevadí

Tak se zeptám, co prázdniny?

Pokud, vás to zajímá, tak mě přišli nějak krátké, furt se děsně střídalo počasí a rodiče toho po mě potřebovali víc než když chodím do školy. Taky jsem si je užila, jak jen to šlo.
Netruchlete, za 10 měsíců tu jsou další ;)

Zdraví, vaše Annie :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama