Srpen 2012

A sakra!

31. srpna 2012 v 14:20 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Ahojte děcka :)
Tak už nám to uteklo jako voda, před námi je poslední prázdninový víkend. Poslední dva dny, které nás dělí od nástupu do té budovy, které se říká škola.
Tak co těšíte se?
Správná otázka by asi byla, komu se do školy chce. Kladně vám asi odpoví děti, které jdou do první třídy a neví co je čeká.
Pamatuji si bratra jak se moc těšil do školy a teď by se se mnou nejraději někam zahrabal. Snad každého to jednou přejde. Myslím to nadšení.
Pamatuji si, jak mi někdy na úplném začátku připadali prázdniny dlouhé, ale teď to letí ohromnou rychlostí. Na začátku prázdnin si říkáte "dva měsíce lehára", ale když se blíží jejich konec člověk jen kulí oči a říká si "UŽ!"

Jelikož já jdu do úplně nové školy, mezi nové lidi a ve své třídě mám jen jednu spolužačku ze základky, tak mi poplašný majáček blikal již 14 dní předem. Teď už nebliká, teď zvoní jak to jde. Jsem nervní jak sáňky v létě, protože to všechno bude nové. Styl učení, lidi a budova. Od té doby kdy jsem se tam byla podívat si říkám, že si budu muset udělat mapu, protože ten barák je velkej jak stodola. Jediné co o nové třídě vím, že nás je 30 (21 holek + 9 kluků), bude až nahoře (bože, jak já nesnáším schody) a hned 5. září jedeme na adapťák.

Jelikož tuším, že čtenáři mého blogu jsou asi stejně staří jako já, tak vám držím palce.

Když jdete do osmičky a devítky - opravdu se snažte na 100 %, ať je vysvědčení co nejlepší a vaše cesta na vysněnou školu o to lehčí, protože někdy jsou přijímačky fakt krutý.

Ti co jsou v nižších - taky se snažte, protože potom to bude mnohem lehčí.

Ti co jdou teď na střední, tak co vám mám říct? Vítejte v týmu? To asi ne, ale ti co jdou na gympl vědí, že to první rok bude fakt nářez.

Takže všichni - držím palce ať to ve škole šlape.

A proč to píšu?
Protože, jak jsem psala, první rok na Gymplu je podle všech nářez. Takže to bude UČENÍ, UČENÍ, UČENÍ, POMOC RODIČŮM, UČENÍ atd.
Nevím jestli to brát jako dobré či špatné, ale.... Jelikož jsme se s rodinou před 4 roky stěhovali jinam a všichni co jsem znala zůstali tam, kam pouze dojíždím a nikdy se moc nezdržím a zde žádné kamarády nemám, tak to vidím, že díky tomu budu mít více možností se dostat k novodobé elektronice a napsat sem něco nového.
Teď aktuálně mi to dvakrát nevadí, ale holt mi někdy chybí člověk, se kterým bych si mohla zablbnout.

Tak, pěkně jsem si pokecala sama se sebou....nevadí

Tak se zeptám, co prázdniny?

Pokud, vás to zajímá, tak mě přišli nějak krátké, furt se děsně střídalo počasí a rodiče toho po mě potřebovali víc než když chodím do školy. Taky jsem si je užila, jak jen to šlo.
Netruchlete, za 10 měsíců tu jsou další ;)

Zdraví, vaše Annie :)

Škola za dveřmi...ani mi to nepřipomínejte! :))

26. srpna 2012 v 16:57 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Tak lidi, už se nám to všem blíží. Přesně za týden nám budou odtikávat poslední hodiny prázdnin. Prázdniny končí.
Jelikož 3. září nastupuji na čtyřleté gymnázium a hned 5. září odjíždíme pryč, tak to bude něco. Jelikož tahle škola bude na 100 % těžší, tak se já i bratr (jde do 8. třídy) budeme celý příští týden učit. Někteří určitě obracejí oči v sloup, protože je to přece poslední týden prázdnin, ale kdyby to nebylo tak důležité, nebyli by jste sami. :)
Jelikož tento blog mám jen krátce a o mě moc nevíte, tak vám mohu říct, dřív to bylo i horší. Předtím jsme se s bráchou museli opakovat učení už od začátku srpna. To teprve bylo něco. :)
Tak co jsme o prázdninách stihli?
Abych se přiznala, jsem trochu zklamaná, co se týče příběhů. Myslela jsem si, že když budu mít fůru času a tak to trochu rozjedu. Ale houbelec. Jelikož s námi byla mamka furt doma a měla pro nás samé "skvělé" úkoly, tak to tu je nic moc. Jak se zdá, zvládnu toho mnohem víc o školním roce. :/
Jelikož jak už jsem říkala, škola teď bude pěknej zátah, alespoň první ročník, tak opravdu nevím, jak sem bude něco přibývat. Taťka mi určitě zabaví notebook a z telefonu to psát nemůžu, protože telefon píše jen kraviny, tak to bude opravdu naštíru. Možná něco přepíšu když bude nějaký projekt či psaní slohu, ale já nic slibovat nemůžu.

Takže když si to shrneme, začala jsem pracovat na povídce Chance a Second Chance. U příběhu Chance, jsem musela nejdříve napsat konec, jelikož mám furt nápady a musela bych pořád měnit děj a vy by jste se snad toho příběhu ani nedočkali, tak jsem si napsala konec, aby jsem mohla pokračovat na začátku :) (jsem fakt blázen)
Dostala jsem nápad na další povídku o 1D a JB, kterého se chci držet.
Ostatní povídky se nepohli ani o píď, jelikož mi před dávným časem došli nápady. Jo, před nějakým půlrokem jsem je měla, ale nestíhla jsem to všecno psát, protože psát umím jen jednou rukou (samozřejmě na papír, ve škole jsme se učili psát na počítači všemi deseti ;))

Takže jak to vidím, v blízkém čase?

Bude to všechno jen o náhodě. Kdy se dostanu k počítači rozhodují rodiče a čas. Jsem rozhodnutá, že všechny nápady si prostě musím napsat, protože moje paměť....raději mi ani nemluvte :)

Doufám, že ty příběhy které tu budou se vám budou líbit.

Vaše Annie

Jedeme dál

18. srpna 2012 v 21:53 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Moji milý, tímto článkem jsem jen chtěla oznámit, že tento blog bude pokračovat. Ještě něž se ozvala jedna ze čtenářek jsem už měla jasno. Sice ještě příběch Chance není skoro vůbec napsaný a Second Chance je jen zatím ve vizích a nemůžu se rozhodnout, kdo bude ten štastný, ale je jasné, že tyto dva příběhy se budu snažit i přes školu nějak dopracovat a zveřejnit. Teď momentálně mám další námět, který snad jednou zrealizuji, ale nejdříve se zaměřím na Chance a Second Chance. Jelikož jsou tyto příběhy navazující a jak jsem zjistila, nestíhám psát několik povídek najednou zaměřím se na tuto sérii. Když mě třeba osvětlí nápad k jiným, přidám je sem. Je sice pravda, že mám k True Love jednu kapitolu v papírové podobě, ale teď po několika měsících se mi ta kapitola moc nezdá.

Jak jsem psala, mám vizi k další povídce, která se bude týkat, jak One Direction tak i Justina Biebra. Zase. Jelikož po oživení té Big Fanynky Justina Biebra, která ve mě dřímala, tak tento úžasnej kluk zasahuje do příběhů co píšu.

Nejdříve jsem sem nechtěla psát žádné informace k této povídce, jelikož název ještě nemá a bůh ví kdy se k ní dostanu, ale jelikož mám teď dobrou náladu a pracuji na povídce Chance, kterou nesmírně prožívám, tak sem ty informace dávám.

Název zatím nemám, snad časem. Měl by to být příběh dívky jménem Jessica. Původem je z Nového Zélandu, ale dosavadní život žila na úplně opačně straně zeměkoule. V Irsku. Nemá žádné kamarády, protože na ně jednoduše nemá čas. Její radostí je zpěv, hra na kytaru a tanec. Její rodiče jsou zámožní lidé, avšak charakter úplně jiný, žádní snobové. "Svou dceru" podporují v jejích zájmech, dávají jí volnost, avšak si jí hlidají jako správní rodiče. Studuje dálkově, protože jezdí po celém světě na různá Tour a vystoupení se svým kamarádem a "šéfem" Justinem Biebrem. Při tour v Anglii se potká s pěticí kluků. Zamotá několika z nich hlavu.
Potom se jí začnou plnit sny. Dostane šanci o které se jí ani nezdálo. Ale vše nemusí být tak růžové jak se zdá.
Jak se s tím vypořádá nadaná Jessica?

Snad jsem neřekla všechno :)
Doufám, že se této povídky jednou dočkáte a pokud se povede Chance a Second Chance, tak budete stejně nadšení. Ale to je prozatím ve hvězdách. Budu psát obě, ale zveřejněná bude až po definitivním konci druhé části Chance, tedy Second Chance. Vím, že to píšu v takovém zmatečném pořadí, ale to se asi moc nezlepší, protože to se mi při psaní stává furt, že něco nedává smysl. ;)
Ale každý spisovatel má vlastní formu psaní, tak si z toho nic nedělejte, někdy si sama nerozumím :DD


Doufám, že jsem vás trochu potěšila, a že mě za povídku, do které zasahuje JB neukamenujete. Bohužel, fanynka Justina se ve mě ukazuje a zrovna dvakrát z toho nadšená nejsem, protože jsem si musela trochu poupravit děj v Chance, takže v tom je trochu zmatek. Zvlášť co se týče oblečení a účesů. Já na tohle dvakrát nejsem, a proto furt měním názory.


Takže, tohle je snad opravdu vše co jsem chtěla říct.

Takže moc moc děkuji, těm co mě podpořili v pokračování a těm co padají víčka únavou či nudou přeji dobrou noc :DDD


Annie :D

Má to vůbec cenu?

10. srpna 2012 v 11:10 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Ahojte, chtěla jsem o své dovolené alespoň pozdravit ty, kteří čtou můj blog a čekají jestli něco přibyde. Ale již několikátý den vidím, že číslo, které ukazuje počet návštěv zůstává na nule.
Proto se ptám, má to ještě vůbec cenu sem psát, když to nikdo nečte?
Ano, vím, že sem přibývá málo věcí, protože rodiče mi tohle neschvalují. Myslí si, že je to ztráta času a že potom trávím čas nad blbostmi. Teď si říkám, že možná mají pravdu.
Blog vznikl 3. února roku 2012 a doufala jsem, že i přes nedostatek času, který mě trápí doteď se mi s ním povede. Jelikož školní rok 2011/2012 byl pro mě nejnáročnější, jelikož jsem byla v deváté třídě a čekali mě věci jako přijímačky a absolventská práve nemohla jsem psát ani mimo.
Teď se snažím psát, ale jen hodně málo se dostávám na počítač za účelem psaní na blog.
V přístím školním roce, který je už hodně blízko mě čeká nová škola a nový lidé. Budu chodit na Gymnázium, kde to bude podle všech pořádnej nářez, co se učení týče. Už na základce jsem byla vytížená časově, protože dojíždím a nad učením, trávím spousty času.
Proto přemýšlím nad tím, že do konce srpna určitě něco přidám, a od začátku to bude o náhodě.
Moc se omlouvám těm co věřili, že to bude lepší, ale asi nebude.
Možná blog pozastavím a napíši adresy, kam posílám své povídky a kde je zveřejní.

Opravdu nevím co bude s blogem. Snad to bude po prvním ročníku v pohodě, ale to je opravdu ještě hodně daleko.

Opravdu se moc omlouvám. Annie

Malá úprava informací k Chance

4. srpna 2012 v 16:39 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Zdravím všechny co se zajímají o můj blog.
Jelikož přišel chvilkový výpadek mého rozumu, musela jsem trochu informace k povídce poupravit. Nevinný
Jelikož se mi do povídky zapletla postava, která tam měla zasahovat jen okrajově a já neměla to svědomí ho potopit ve vašich očích, tak se mi to jaksi zamotalo a proto sem přináším novější informace a vývoji.
Jelikož patřím jak k Beliebers tak i Directioners, tak vám asi dojde o co jde.

Chance postavy - Harry, Louis, Niall, Liam, Zayn, Justin

2. srpna 2012 v 14:46 | Annie |  postavy k příběhům
Tak tady máme tentokráte pokračování kluků z 1D a JB :)
Ta osoba za 1D měla být překvapení, ale potřebuji vás seznámit se všemi osobami, které do příběhu zasahují podstatně.
Jen ještě doufám, že trochu rozumíte anglicky, protože tu bude pár slovíček v angličtině - v češtině nemají takový správný šmrnc :)
A všechny jejich informace jsem vyhledala na internetu na Fan blozích, jelikož oni jsou v mém hledáčku teprve týden ;)
Harry Edward Styles
* 1. 2. 1994
HOT and DANGEROUS
- umí hrát na kytaru
- oblíbené jméno je Darcy
- oblíbené jídlo je sladká kukuřice, oblíbené pití jablečný džus
- umí mluvit plynule francouzsky
- nemá rád kafe (tak to už jsme dva :D)¨
- má rád bublinkovou koupel
Louis William Tomlinson
* 24. 12. 1991
FUNNY and ADORABLE
- oblíbená barva je tmavě červená
- miluje nakupování
- líbí se mu na holkách brýle, klidně i fake
- oblíbené jídlo jsou sýrové maccaroni
- je náměsíčný
- rád nosí pruhovaná trička
Niall James Horan
* 13. 9. 1993
CUTE and IRISH
- mluví plynule španělsky
- přijde mu roztomilé když holky kýchají
- má rád jídlo
- myslí si, že je nejméně pěkný z kluků
Liam James Payne
* 29. 8. 1993
SEXY and SMART
- ze sportu má rád box
- rád peče koláčky
- má fóbii z lžiček
- rád rozesmívá lidi
- má růžovou žehličku na vlasy :D
Zayn Jawaad Malik
* 12. 1. 1993
QUIET and MYSTERIOUS
- rád kreslí
- malé holky mu přijdou roztomilé
- než byl slavný psal básničky a psíničky
Justin Drew Bieber
* 1. 3. 1994
- má tričko s nápisem 'I ♥ Girls'
- 7. 7. je Bieber day
- nemyslí si, že je tak dobrý, aby kvůli němu holky šílely
- rád obhajuje fanoušky, protože fanoušci brání a podporují jeho

Tak to by bylo k hrdinům. :)
Bylo opravdu těžské vybírat jen něco, protože je toho spoustu a jelikož jsem fanynka jak JB tak 1D, tak by jste se nedočetli konce. Bez legrace :))
Vím, že to dávám později, ale jelikož předělávám napsané kapitoly a nenapsané přizpůsobuji novému ději, tak to trvá.
Toto je taková prozrazující informace :) - jelikož se mi do toho Justin zamotal až moc vidím to na pokračování = první část bude Chance a druhá Second Chance.
Doufám, že už nic nebudu měnit, protože nápady k tomu příběhu opravdu mám, zatím :)

Chance - Prolog

1. srpna 2012 v 16:12 | Annie |  Chance (FF 1D)
Vyprávění začíná v dubnu roku 2011, takže jestli vám něco nebude sedět, tak je to, protože je to trochu posunuté. :)
Jelikož mi nejdou moc začátky, tak se to asi může zdát takové překotné. Potom se to určitě zlepší. Jen chci ještě upozornit, že někdy píšu trochu divně rozhovory, takže až se nějaké objeví, určitě by se hodila rada, pokud to bude katastrofa. :)
Sice je to jen seznámení, ale potřebuju to pomalu rozjet a né do toho skočit po hlavě.