Červen 2012

Čas

25. června 2012 v 16:47 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Tak po dlouhé době se zase hlásím a bohužel nesu špatné zprávy Zamračený
Jelikož ani nezačali prázdniny se nic neděje a bohužel ani když začnou nebude tu takový fofr jako na začátku.
Co o to, nápady mám - spoustu - teď to chce jen smysluplně sepsat a hlavně - dostat se na počítač a frknout to sem, což je zásadní problém. Jelikož jsou rodiče pořád doma a mají názor, že když je hezky tak máme bejt venku, tak zase nic.
Doufám, že tu články o prázdninách budou přibývat jak čas dovolí.

Dostala jsem také "perfektní" nápad - pokud někdo z čtenářů nemá vlastní blog a píše rád povídky na jákekoliv téma může ho posílat na můj povídkovací mail - annie-fantasy@seznam.cz - chce to tu trochu oživit a mě času moc nezbývá a jsem nerada, že tu jsou jen články proč tu nic nepřibývá, ale bohužel mi nic jiného nezbývá.

Moc moc se omlouvám a doufám, že se to tu o prázdninách trochu rozjede Rozpačitý

Díky moc za vaši přízeň a trpělivost
Annie

Co bude dál??

3. června 2012 v 10:36 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Tak po dlouhé době sem zase něco píšu, ale ne zase kapitolku.
Dá se říci, že do konce příštího týdne mám takovou minidovolenou, co se tedy blogu týče. Sleduji aktivitu na blogu a kdyžtak odpovídám na komenty, ale opravdu teď nemám čas a ani náladu (bohužel) na psaní povídek.
Rozhodla jsem se, že nebudu přidávat povídky podle toho na kdy budu něco slibovat, protože se mi nejlépe píše když mě chytne nápad a nemusím se do toho tlačit. Vím, že si to někdo třeba přečte, ale stačil by jen nějaký malý komentík, že jste to četli, protože jinak nemá cenu psát další, když to nikdo nečte.
Dále pod perpexem