Květen 2012

Adminka

14. května 2012 v 17:27 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Ahojky!
Jak asi vidíte, moc toho sem nepřibývá. A proč? Nedivila bych se, kdyby jste si mysleli, že už to jsou jen výmluvy. Přijímačky jsou v cajku, tak kde je zakopaný pes Usmívající se...........

Úvod k povídce

7. května 2012 v 21:22 | Annie |  Naruto povídka
Toto je takový mini úvod do povídky, která by tu měla někdy začít přibývat.
Jak jsem říkala, název ještě není, ale něco mě napadá, ale uvidí se. To zaprvé. A zadruhé. Kapitolky sem začnou přibvat až budu mít napsáno pět kapitol + prolog Usmívající se
Nevím kolik kapitolek zvládnu, uvidí se jak se rozepíšu. Tato povídka by měla mít po epilogu ješte pokračování.
Doufám že se bude líbit Mrkající

2. kapitola

7. května 2012 v 18:45 | Annie |  Můj příběh
Takže, druhá kapitola je na světě. Původně jsem chtěla povídku z jednoho pohledu, ale i myšlenky a pohledy kluků jsou pro povídku důležité, takže to bude povídka se jmény kdo co říká. (rozumíte mi ne?)
Je taková kratší, ale něco je víc než nic Mrkající

Poznámka: kurzívou jsou myšlenky, popřípadě sny

Deren:
Ta holka je nějaká divná, když jsme ji chytili něco se mi na tom nezdálo. Když jsme s Johnem diskutovali co je zač, tak jsem samozřejmě věděl, že je vzůru, ale chtěl jsem vědět jak zareaguje. A když nám Dereck oznámil kdo to je a ještě to "přikořenil" svým držkopádem, tak mi to docvaklo. A zdálo se, že Adrianovi taky. A to je problém. Ona má být alfou nové mladé smečky, kterou s ní budeme řídit buď já nebo brácha. Nesmím ho nechat vyhrát, musím mu ukázat, že vyhrávám vždycky jen já. Ale když nám "šéfík" - jak mu s oblibou říká Dereck - řekl, že si má ona vybrat, kdo z nás to bude, bylo mi hned jasný, že to musím být já. Přes to nejede vlak. Prostě jsem ten lepší, konec, šmitec.
Když jsem si tu holky - moment nejemuje se Ellie - zrentgenoval pohledem, tak jsem musel uznat, že je fakt kost.
Tak postava akorát, výška... hm co je malé to je milé, ne? takže roztomilý skřítek, takové úžasně plápolající oči, ze kterých čtete jako v knize, takže to bude o něco lehčí, hm hm hm, tak to se musí povíst, letělo mi hlavou, zatímco oční rentgen pracoval. Ellie zpozorovala jak ji oba rentgenujeme a otočila se k nám zády a kecla si tak rychle na zem, jen ty řetězy zařinčely. A to už si to sem štrádoval Alex, velký brácha Ellie. Vrhnul na nás s Adrianem pohled, který říká zkuste jí ublížit a něco uvidíte.
Když potom Ellie poznala o koho jde, pusa jí jen jela. Měla spousty otázek, tak ji Alex zavedl na smluvené místo. Už tam čekal John s Dereckem a po místnosti pobíhala malá Jessica. Sice jsem tvrďák, ale toho skřítka zbožňuju.

Ellie:
Když objímání ukončil rozesmátý brácha, musela jsem se usmát taky. Tak dlouho jsem ho neviděla. Jsou to již čtyři roky a já mu vyčítala, proč mě nevzal s sebou.
Ve společenské místnosti jsme se všichni usadili a po místnotsti stále pobíhala malá princezna a s bezzubým úsměvem se u mě zastavila. Já strašně zbožnuji malé děti. Jsou vždy tak nevinné, netušící o tomto krutém světě. Tato holčička byla doslova andílek. Krátké zlatavé vlásky měla na hlavě jako chmýří. Hnědá očka jí jiskřila hravostí. Stále se usmívala a v ručičce svírala barevnou kostku. Byla jsem pro ní naprosto cizí, ale ona ke mě vztáhla ručičku.
"Na Na" žvatlala. Musela jsem se zasmát. Koukla jsem se na ostatní a ti jen seděli jak zařezaní a čekali co bude dál. Sledovali nás jako nějakej akčňák. Toho andílka jsem si vysadila na klín a ona mi začala tahat vlasy a něco žvatlat. Roztomilé dítě. Najednou do místnosti vtrhla nějaká holka. Když nás zblikla začala se omlouvat.
"Jé Johne moc se omlouvám, ale Jessica mi zase zdrhla"
"Sophie v klidu, a myslím, že si naše malá našla kamarádku" odpověděl jí John. Ta holčina, Shopie se prý jmenovala, ke mě přišla a chtěla si vzít malou zlatovlásku k sobě. Ta se ale začla zlobit a žbleptat "ne ne ne" otočila se na mě chytla se ručičkama mé ruky a vlasů, čímž dala najevo, že se ze svého místa ani nehne. Kluci se začali pochechtávat a Alex ji pozoroval se zaujatým a zamyšleným výrazem. Tak na tohle se ho musím zeptat nebo popřípadě zjistit, jelikož tuším, že z něj nevytáhnu. Tajnůstkář. Shopie jen pokrčila rameny a John začal s vysvětlováním ... a moc se mi teda nezdálo.

Plosím, komentíky Nevinný :D

Naruto povídka + info k blogu

3. května 2012 v 20:34 | Annie
Zdravím čtenáři,
dnes vám sem přináším nějaké info k nové povídce týkající se anime Naruto. Dávám to sem dřív, aby jste věděli co asi čekat, protože si musím předepsat, alespoň pět kapitol, aby jsem se nesekla hned na začátku povídky, jak je to u True Love.
A teď k povídce Usmívající se
název: zatím není vymyšlený - rubrika se bude jmenovat Naruto povídka a až budeme mít čst příběhu za sebou, budete moci dát návrh, pokud něco již nevymyslím
téma: úžasné japonské anime - Naruto
hl. postavy: Anika Misuki, Kakashi Hatake, Naruto Uzumaki, Sakura Haruno, Sasuke Uchiha, časem se přidá Sai
místo: převážně Konoha, ale kvůli misím cestují, ne? Usmívající se
děj: Anike začne vyprávění príběhu od začátku týmu 7 a ještě se krapet vrátí do své minulosti. Mise zachránit Sasukeho se účastní, pomáhá Narutovi s výcvikem, jelikož je zvláštní (dovíte se v příběhu) Během misí se jí stane něco nečekaného, co překvapí nejen ji, ale i ostatní. Osud se jí zamotá nepředstavitelným způsobem - ani v nočních můrách, nebo šťasných představách?

Moje postava je opravdu do příběhu vložená. Myslím si, že z části nebude vůbec originální, ale je to postava, která mě má představovat v jejich světě - vše čím chci být v tom světě zvláštní. Určitě tam nějakým způsobem, sem tam použiju scénu ze seriálu, aby to mělo návaznost. I nějaká fakta trochu poupravím, takže se to v něčem nebude úplně shodovat. Nechtěla jsem zatím prozrazovat nic k povídce, když teprve vzniká, ale pár NaruHino opravdu nečekejte - možná čekejte nečekané - uvidí se Mrkající
Kapitoly sem budou přibývat, až bude, alespoň na papírové verzi alespoň 5 kapitol a prolog!! (opravdu nechci skončit u kapitoly 3)
Nakonec ještě něco mimo, ale k blogu to patří Usmívající se
Teď musím hodně makat na Absolventské práci, termín odevzdání máme 22. 5. což je den před tím, než jede naše třída na Vodácký kurz č. 2 Usmívající se. Také příští týden očekávám, že rodiče budou doma a komandování o počítači bude na denním režimu, takže, snad víkend dá a já sem šoupnu kapitlku k Můj příběh. A jak vždycky píšu, naše škola je fakt šílená, takže tři dny po státním svátku a řediteslkém volnu budou ŠKOLNÍ OLYMPIJSKÉ HRY. Když to třídní oznamovala, málem mě švihlo, protože mám již zkušenost z roku 2008 a též s olympiádou.
A kvůli dalším problémům okolo elektroniky u nás doma - poslední dobou to je snad zákon schávlnosti - a tak to tu bude snad dřív jak 7. května. Tím pádem odpadají oslavy mých 15. narozenin na dobu neurčitou, takže nějaký příští víkend tu vůbec nebudu.
Takže slova nakonec?
Držte mi palce, ať se nezaseknu u nějaké kapitoly a pokračuju v tom na co čekáte a ať sem konečně přiletí múza s nápady na povídku True Love