Postavy k příběhu

9. dubna 2012 v 15:13 | Annie |  Můj příběh
Ahojte, teď jak sem koukám, nedala jsem sem postavy k příběhu. Tak je tu máte Usmívající se a něco málo o nich Usmívající se
Doufám, že nebudete zklamaní Usmívající se


Ellie Reisingová
18 letá holčina, která důvěřuje jen známým a kamarádům. Když ji dobře poznáte, uvidíte, že tvrzení jako - nafoukaná, drzá, sprostá - nejdou pravdivá. Je to její obraný krunýř, který ráda používá na lidi, kteří ji neznají. Má ráda hudbu, tanec, knížky a vtipy. Je to veselý člověk, ale od doby kdy utekl její bratr od smečky a ona se dozvěděla, že si bude muset někoho z povinnosti vzít si připadá na světě sama. Zamklá a zlamaná. Tak ji znají teď. A ona se snaží to změnit, ale...
Alex Reising
Bratr Ellie. Je mu 21 let a je stejně jako ona vlk, strážce lesa, nebo přírody, jak chcete. Když mu bylo 17 tak utekl k Severní smečce kam se měla provdat jeho "malá sestřička" - jak jí rád říkal. Věděl o tom a nechtěl aby přišla někam kde nikoho nezná. O to víc ho překvapí když se objeví sama u sídla smečky. Má rád sport, pizzu, vtípky, je to dobrý člověk, který je hodně zodpovědný.
Adrian Seet
20ti letý mladý vlk. Jeho bratr Deren nebo on se měli stát novým alfou mladé smečky, která by zajistila pokračování dávné tradice Ochránců. Svůj osud přijmul a doufal, že alfa Jižní smečky nebude noční můrou (snad to chápete ne Mrkající). Je to sukničkář jako jeho bratr, ale když má někoho rád je věrný. Vtipálek s narážkami puberťáka - jak jinak. Sporotvní typ, který se nebojí výzvy - stejně jako jeho bratr. Když chytnou Ellie na jejich území je překvapen. Není jako holky, které ho uvidí a padnou mu okolo krku. A to se mu na ní líbí, ale má soka. Bratra.
Deren Seen
22letý vlk a budoucí alfa. Povahově se skoro shoduje se svým mladším bratrem. Podoba mezi nimi není skoro žádná, až na mordé oči, které Ellie u obou uchvátí. Sukničkář známý snad po celém severu (mezi vlky) se naží Ellie dostat. Chce post alfy, který má s ní jistý. A chce hlavně Adrianovi ukázat, že on je ten nejlepší.
Sophie Elongová
19ti letá holčina, která se stane Elliinou novou kamarádkou, která ji vždy poradí a podrží. Je to taková veselá kopa se spousty nápadů. Učarovala Alexe - ale neví o tom. Věří, že si Ellie vybere správně a bude dobrou alfou smečky a bude správně rozhodovat. Je to velký optimista, ale má i některé vyjímky v co opravdu nevěří ani v nejmenším. Povahově jsou si s Ellie hodně bízké, proto se asi skamarádili
Dereck Wood
Je mu 27 let a je tím pádem nestarší z nové smečky, která má vzniknou. Měl by být pradcem Ellie a jejího partnera, tedy co se vlčích záležitostí týče. Nato kolik mu je se někdy - často - chová jako Adrian a Deren. Ellie svými kometáři a otázkami často štve a baví ho když se vzteká. Připadá mu tak sexy Smějící se. Snaží se zjistit, co by se stalo kdyby se Ellie nerozhodla ani pro jednoho z bratrů a vybrala si jeho - jak jinak. Nemůže do toho zasahovat, protože šéf vidí všude a Derecka pěkně zpacifikuje za pokus rozhádat náš trojúhelník. Má rád snad všechna nezdravá jídla, provokování holek - zvlášť Ellie, vtípy a když vidí že něco proved bere roha.
John Pertl
Šéf Severní smečky, který dohlíží nad osudem budoucí smečky. Jelikož už je postarší, věří ostatní v jeho moudrost a správnost jeho rozhodnutí, avšak o budoucí smečce nechal rozhodnout samy mladé vlky. Chce aby si Ellie vybrala toho nejlepšího. Když se dozvěděl o jejím útěku ani ho to nepřekvapilo. Smlouvu mají uzavřenou od jejího a Derenova narození a vdávat se jen kvůli smlouvě by se nikomu nechtělo. Proto do osudu smečky nově vznikající chce zasahovat co nejméně, ale Dereckovi musí zabránit ve zkoušce, kterou tento paličák vymyslel. Je mu již 57 let a doufá, že se dožije vnoučat. Je to Adrianův a Derenův dedeček ze strany jejich matky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alliade Chiaki Sheppetsu Alliade Chiaki Sheppetsu | Web | 9. dubna 2012 v 15:27 | Reagovat

pěkně napsané xD

2 Annie Annie | E-mail | Web | 9. dubna 2012 v 15:38 | Reagovat

[1]:Takhle jsem to psala poprvé, takže nevim ;-)  :-D

3 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 16. dubna 2012 v 17:41 | Reagovat

Postavy co vypadají jako Katherine a Damon? To si musím přečíst! Jinak moc hezky jsi to sepsala.

4 ama ama | Web | 23. dubna 2012 v 21:37 | Reagovat

[3]: tak to jsem na tom přesně naopak. dobře, přiznávám že najít vhodné obrázky není snadné, ale já nemám ráda... no prostě když tam někdo dá herce.
ale to je spíš osobní, protože mě hlavně štvě, že je tam katherine a damon. (ne že bych je neměla ráda! ale prostě... nemohla jsi to namalovat? vyfotit sama? stáhnout z devianatru? :-? )

5 Annie Annie | E-mail | Web | 24. dubna 2012 v 14:03 | Reagovat

[4]: :-( kresleni jsem zkoušela u jiného příběhu, ale dopadlo to tak že jsem měla nakreslené jen holky ;-) kluci mi nikdy nešli :-)
Co se týká Devianatru - sice se říká, že jsme děti moderní doby a počítačů ale fakt nemám tucha o co de :-D
Tak jsem skončila u toho, že postavy jsou mé oblíbené, z nějakých filmů či seriálů, takže když potom píšu a holka se má rozhodnout tak se mi dělají rozhodnutí snadněji 8-)
Teď se snažím něco namalovat kt tomuto příběhu, ale nadání mi fakt chybí, takže fakt nevim :-? snad :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama