Duben 2012

Anketka

29. dubna 2012 v 10:22 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Zdravím všechny čtenáře mého blogu.
Tímto článkem jsem chtěla něco málo říci k anketám co tu zatím byli.
kKdyž jsem začínala s blogem, tak jsem s anketou zjišťovala komu z The Vampire Diaries (dále TVD) fandíte. Zjistila jsem, že většina lidí co odpovídala fandí Damonovi, tak jsem to posunula o stupeň výš.
Co se týká nynější ankety?
Z 36-ti lidí co odpovídalo, na anketu Kterému páru z TVD fandíte? odpovědělo 28 lidí, že tým Eleny + Damon.
Jelikož doufám, že po půl roce mám několik pravidelných čtenářů, měním anketu na něco úplně jiného.
Jak víte, školní závěrečný projekt (Absolventská práce), který se hodně rychle blíží a termín se neposouvá, tak další anketa bude na téma Absolventky - a to je Globální oteplování. Rozsáhlé téma, o kterém snad všichni něco málo vědí. Můj vedoucí práce, si jednoho dne vzpoměl na anketu, tak bych byla ráda za odpověď. Na Facebooku už jsem tuto otázku zadala, ale jen málo lidí odpovídá.
Takže se prosím nezlobte, že místo nějaké otázky týkající se povídek či nějaké Fantasy věci, se ptám na věc hodně reálnou.

Díky moc
Annie Mrkající

povídky

25. dubna 2012 v 19:46 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Zdravím všechny své čtenáře blogu,
jak jste si určitě všimli, dlouho sem moc dílů povídek nepřibylo. Rozpačitý
Mělo to dva velké důvody:
ten první = přijímačky na střední školu - úspěšně jsem složila na obě školy na první pokus, takže HURÁÁÁ, o jeden problém méně
ten druhý = absolventská práce - jsem sice z malého města, ale učitelé se zkušenostmi říkají, že jsme docela jedinečná škola co se výuky týče, takže...... naši "úžaní učitelé" před devíti lety vymysleli pro deváťáky něco jako seminárku, říkají tomu Absolvetská práce, za kterou dostáváme známky do různých předmětů, takže sice člověk sedí u počítače, ale dělá na práci Zamračený sice téma si vyberete, ale ta složitost, všechno podle pravidelZamračený

Takže dost řečnění o ústavě a teď zpět k tématu. Jelikož mě už tíží vlastně jen jeden problém, asi by se mělo vše s povídkami zlepšit.
U povídky Můj příběh očekávám, že se bude pravidelně objevovat v určitých intervalech Usmívající se nápadů mám dost a i múza spolupracuje, ale.....
Štve mě, že povídka True Love stojí, jelikož nápady došli a hned na začátku, jistou představu mám, ale napsat to, aby se vám to líbilo a bylo ke čtení.
Jelikož jsem se asi před týdnem stala Naruto fandouSmějící se a je zajímavý, že vždycky fandim těm nesprávnejm - co se párů týče - chtěla jsem napsat několik povídkec s touto tematikou - chtěla jsem do ní zapojit i vlastní postavu, nebude sice asi moc originální, ale začla jsem pracovat na její podobě - bude taková jaká si přeju být (vzhled, vlastnosti, atd.) takže se moc nezlobte, když bude podobná v něčem originálům ze seriálu. Snažím se mít i vlastnoručně udělaný její portrét Usmívající se snad to půjde (bude muset). Povídku si musím nějak rozepsat, aby neskončila jako True Love - hned na začátku - měla by se objevit nějaká recenze, úvod, postavy nebo seznámení bych chtěla mít do 7. května - moje patnácté narozeniny. Ten čas strašně letí. Takže když to pude dobře, tak Naruto povídka a povídka Můj příběh, by se mělo objevit 7. května. Sice to je čtrnáct dní, ale víkendy se nepočítají, jelikož při rodinných sešlostích nic nenapíšu. Mlčící

Takže se ještě ptám, chcete, abych psala Naruto povídku??? (pište do komentářů)


Díky moc,
adminka Annie Mrkající

Naruto videa

19. dubna 2012 v 21:40 | Annie |  Videa a obrázky
Ahojte lidičky, chtěla jsem sem dát jedno úžasňácké videjko na anime Naruto. Usmívající se
Sice jsem začala v sobotu, ale jelikož vím co se stane, tak tu možná přibyde Fan-fiction na Naruta. Ale bude to fakt makačka s těmi jejich názvy - pro různé techniky a věci atd. Takže se mám na co těšit, ale co se týká ostatního, začínám psát druhou kapitolu povídky Můj příběh takže.....

Obrázky k příběhu

18. dubna 2012 v 18:30 | Annie |  Videa a obrázky
Ahojte lidičky, jelikož teď jsem hodně zaměřená na povídku Můj příběh a v mobilu jsou dobý aplikace na obrázky, tak jsem se pokusila udělat nějaké takzvané propagačníMrkající
Nevím jak se povedli, co myslíte, budu se snažit o další, ale přece jen je to trošku omezený Usmívající se
První obrázek jsou hlavní hrdinové
Druhý je pár Ellie a Deren
Třetí je pár Ellie a Adrian

1. kapitola - Rozhovor a vězení

15. dubna 2012 v 22:07 | Annie |  Můj příběh
Halelůja lidi, další další kapitola je nasvětě. Po dlouhé době, učení a mučení jsem napsala kratší kapitolu Usmívající se
To víte, protajmu, protože rodiče by se zvencli, o žádném článku ani blogu nemají šajna, takže píšu když se dostanu na počítač, ale po malých částech, proto to tak trvá Mrkající
Z bezvědomí mě probudila zima, která se mi zařezávala do morku kostí. Nemám tušení kde jsem, na sto procent vím akorát to, že tady asi nejsou žádná okna, protože je tu tma jak v pytli. Když jsem se pokusila postavit, zadržely mě řetězy, které hlasitě zařinčely. Co sem komu udělala, že mě zavřely do kobky a připotaly na řetězy?! Byla jsem docela solidně nasr-štvaná. Jen co jsem zdrhla od smečky a domova a vydala se hledat bráchu, tak mě někdo čapne. Tomu se říká pech. Když už jsem chtěla těm chytrolínům oznámit, aby mě okamžitě pustili, zaslechla jsem rozhovor, který se mě bezprostředně týkal.
"Co s ní uděláme?" ptal se jeden hlas
"No mohli by jsme ji..." začal navrhovat jeden hlas, ale první hlas ho utnul v půli větě. Sice nevím co chtěl říct, ale můžu si to lehce domyslet.
"Adriane, přestaň vymejšlet oplzlosti a řekni co jsi zjistil" zabručel naštvaně ten první
"Ale to ne já, to Deren" řekl další hlas, který se asi má jmenovat Adrian.
"No tak dobře Ariane a Derene, ani slovo na vaše oblíbené téma a teď kdo je ta dívka, a Derene, příště to řeš slovy a ne ránou do hlavy, rozumíš"
"Ok, jasně, ale viděl si to, jak se lehce přeměnila to nemůže bejt normální vlk našeho druhu" odporoval ten třetí. Deren.
"To sme si asi nevšimli ty blbče, ale pálkou přes hlavu nebyl nejlepší nápad" ten Adrian mě nějak brání prolétlo mě hlavou.
"No jo, ale mohla někoho zranit" nedal se ten drzoun. Kristova noho ten má na všechno odpověď.
"Proboha Derene, ona jen utíkala a zaútočila by kdyby byla v nouzi - alfové chrání svůj druh - a ona ani skoro nezaregistrovala nebezpečí, protože jsi ji majznul po hlavě" nedal se ten třetí. Furt nevim kdo to je, jak se furt ti dva dohadujou. Najednou se ozvaly rychlé kroky a nějakej další hlas.
"Šéfe tady ste, už sem to..." ani nedořekl. Podle zvuků jsem usoudila, že hodil tlamu. Chtěla jsem se zasmát, ale tím bych se prozradila a chtěla jsem se dozvěděla víc.
"No doprdele, tady je fakt tma jak v pytli" nadával ten kluk. Napínala jsem uši co nejvíc a musela se kousat do ruky, abych se nerozesmála. Teď už jsem rozeznávala ve tmě obrysy postav. Jedna právě dala pohlavek druhý. A poznala jsem hned o koho šlo.
"Jauvajs šéfe, za co to bylo?" stěžoval si ten kluk, kterej se natáhl.
"Okamžitě mi řekněte o co tady de a hned mě pusťte!" už jsem nemohla poslouchat to žvanění o ničem. Najednou někdo rozsvítil a já si mohla prohlédnout ty co mě tu držej. Jeden z nich byl vysokej blonďák, modrý oči a svaly. Další byl taky vysokej tentokrát černovlasej kluk, asi mýho věku plus mínus pár let, úžasný oči - modrý. Ten třetí, hádám že ten co spadl ze schodů, hnědý vlasy takový zvláštní šedomodrý oči. Tady má snad každej modrý oči, ne ?! Ale modrá je tak sexy... Bože co to tady melu. No zpět k mým vězňům. Ten poslední, postarší, šedý vlasy a upřímný modrý oči. Jaj co jsem říkala. Koukala jsem jako puk, jelikož jsem neměla šajna o co tady de a kdo to je.
"A šéfe, je to ona, Alex to potvrdil" ozval se ten hnědovlasej.
"Díky Derecku, prosím tě řekl bys Alexovi, aby přišel do společenský místnosti, ale ostatní ať se držej stranou"
"Jasně šéfe" řekl ten Dereck a zasalutoval a už běžel. O čem a o kom to tu probůh mluvěj. Letělo mi hlavou. Ti dva, ten černovlasej a blonďák, se otočili jako na povel na mě a zírali na mě jak na marťana. Sjeli mě pohledem od hlavy až k patám a sami pro sebe se ušklíbli. Zašklebila jsem se na ně.
Začala jsem se zaobírat těmi řetězy. No jak tak koukám tak ruce těmi okovy neprotáhnu, jsou to chytrý hlavičky. Naštvaně jsem si složila ruce na prsou, sedla si do tureckého sedu a snažila se uklidnit. Kdykoliv se cítím jinak než normálně, tak se u mě projevuje moc a já je přece nechci vystrašit, protože mě jinak z tý klece nepustěj, a věty typu "já vám neublížím" by asi nezabírali. Stále jsem slyšela hlasy těch dvou. Oni si snad myslely, že jsem hluchá. To jejich hodnocení mě přehlušily kroky. Stále jsem seděla zády k cele a ani jsem neměla v úmyslu se k těm blbcům otáčet. Dveře cely klaply. Najednou mi dal na oči někdo ruce. To jsem se fakt namýchla. Prudce jsem vstala a otočila se. Nasupený výraz se změnil v šťastně usmívající. Jeho jsem tu nečekala, opravdu ne. Skočila jsem mu okolo krku a on se jen zasmál. Měla jsem na jazyku spoustu otázek. Ale kde začít?
Jsem opravdu zvědavá, jestli víte kdo to je. Usmívající se doufám že se kapitolka líbí, i dkyž je trošku kratší Rozpačitý
PS: komentík by se šikl Usmívající se

Otázka

9. dubna 2012 v 15:37 | Annie |  Zprávy, oznámení, otázky ...
Zdravím všechny čtenáře, kteří navštěvují můj blog.
Jelikž určitě někdo z vás začal číst mou povídku True love, chtěla jsem se zeptat, jaké pokračování by jste si přáli. Já jistý obraz mám a nechtěla bych vás nepříjemně překvapit. Čtvrtou kapitolu mám už delší dobu papírově, ale na blog se nedostanu a pokud ano tak jen na pár minutek. Byla bych ráda, zda by jste do komentářů u tohoto článku napsali:
  • Líbí se vám povídka True love
  • Jaké pokráčko by jste přivítali (nějaký zvrat, smrt či co)
  • Nebo co se vám na tom nelíbí
Byla bych opravdu ráda za jakoukoliv odpověď, kladnou i zápornou, protože jenom tak zjistím co zlepšit a co by šlo změnit. Až bude povídka ve stádiu "skoro konec" možná tu bude anketa na pokráčko či ne, ale tohle je jen ve hvězdách. Jinak jak už jsem psala, kapitoly tu budou přibývat tempem skoro nulovým, protože Absolventská práce, kterou mám ve škole se hrozivě rychle blíží a nerada bych pokaňhala přijímačky na střední. Nevím v jakém věkovém období jste vy, ale ti co to už zažili pochopí a ti co jsou teprve na cestě do devátého ročníku, tak říkám, fakt není co závidět.

Napadlo mě, pokud máte web, nebojte a napište ho, ráda najdu něco nového Mrkající

Díky moc za komentíky, které se tu objeví Mrkající

učením zatížená blogerka a spisovatelka Annie Smějící seSmějící se

Postavy k příběhu

9. dubna 2012 v 15:13 | Annie |  Můj příběh
Ahojte, teď jak sem koukám, nedala jsem sem postavy k příběhu. Tak je tu máte Usmívající se a něco málo o nich Usmívající se
Doufám, že nebudete zklamaní Usmívající se

Zprávy a zprávičky

6. dubna 2012 v 17:24 | Annie
Zdravím, čtenáři.
Jak už jsem psala nevím kdy bude kapitola jednoho z příběhů, ale už teď se snažím, alespoň vymyslet pokráčko, protože mě v tomto čase Velikonočním Smějící se napadá kapitola k jednomu z příběhů s Velikonoční tematikou. Sice to nebude brzy ale se spožděním by se měla objevit Mrkající. Snad ti pitomci zas nevypnou proud Usmívající se
Díky moc za vaši trpělivost Usmívající se
Annie