3. kapitola - Nebezpečí

22. března 2012 v 17:15 | Annie |  True Love

Ahojte, opravdu po dlouhé době sem dávám kapitolu True Love. Je sice kratší, ale musela jsem to rozdělit, aby jste měli stálý přísun kapitol.Usmívající se
Je zase psané z kterého pohledu to je, aby nebyl zmatek Mrkající
PS: Prosím pište komentíky Smějící se


Daniell:

Celé dopoledne jsme s Damonem řešili, co se vlastně stalo. A nakonec jsme se dopracovali k závěru, že oba nemáme tušení, co se stalo. Byla jsem vyčerpaná z celé té záhady a z toho jak jsem vyléčila Damon. Těžká víčka klesla a já se nebránila. Objala jsem Damona okolo pasu a spala.

Damon:

Když Daniell usnula, vyhrabal jsem se z postele co nejopatrněji, abych ji nevzbudil. Musel jsem do města za šerifskou, která si ze mě dělá chůvu.

Pohled Daniell:

Sedím v zahradě na kostkované dece a v náručí svírám dvě malá roztomilá batolata. To na levé straně je nejspíš chlapec. V zelených očích jako mám já, jiskří spokojenost a na krátkých černých vláskách se odráží sluneční paprsky. Druhé batole je zřejmě holčička. Její nebesky modré oči mě pozorují a černé vlnité vlásky se chomítají na hlavičce jako chmýří. V jejich pohledu najdu to proč na mě tak ty děti hledí. Tyto krásná miminka jsou moje. Houpu je v náruči a broukám ukolébavku. Ale najednou se všechno mění, vše zčerná a děti zmizí a z lesa, který se tu najednou objevil, mě sledují oči plné nenávisti. Najednou nemohu popadnout dech, jak tak omdlívám tak najednou ……

Otevřu oči a snažím se popadnout dech. Damon tu není. Stále se nemohu nadechnout, dochází mi kyslík. Připadá mi, jako by mě někdo držel pod krkem a dusil mě. Z posledních sil si uvědomím, že nestojím na zemi, ale jsem asi tak půl metru nad zemí. Nějaká neviditelná síla se mnou praští o zeď. Pěkně jsem se praštila do hlavy. V polobezvědomí sjedu po dřevěné zdi a zůstanu tam, jak jsem dopadla. Nemám sílu a ani kyslík. Naposledy co jsem viděla, byl muž, který mě pozoroval se zlým výrazem v očích a s jeho slovy v hlavě - hra teprve začíná - mi hlava klesla na pravé rameno a já zůstala nehybně sedět opřená o zeď. Pak už nevím nic jen vidím tmu ….

Damon:

Nechápu, proč po mě šerifka pořád chce, abych hlídal Caroline, když ji akorát podle Stefana můžu zkazit. Zaparkoval jsem svůj teréní Jeep a spěchal do penzionu. Nalil jsem si půlku skleničky whisky a chrstl ji do sebe, když jsem ze svého pokoje uslyšel kroky. To mi bylo podezřelé, protože ty kroky byly těžké a šoupavé. Vystřelil jsem do svého pokoje. Mezi dveřmi jsem si nevšiml Daniell a málem jsem se natáhl na zemi. Už jsem jí chtěl vynadat, co tady ksakru dělá, ale všiml jsem si, jak je smrtelně bílá a nedýchá. Lehce jsem ji vzal do náruče a položil na postel. Přikryl jsem ji přikrývkou, protože byla hodně ledová. Jako by byla mrtvá. Ale to přece být nemůže. Slyším, jak jí bije srdce. Skoro neslyšitelně, ale přeci. Kousl jsem se do zápěstí a dal jí napít své krve. Sice tuhle možnost nesnáší, ale nenechám jí umřít první den, co se tu objevila. Na chvilinku se probudí, jen se na mě koukne a je zase v limbu. Hrozně by mě zajímalo, co se tady k čertu stalo. Jen vytáhnu paty, něco se děje a Stefan se ani neuráčí přijít.

Stefan:

Když jsem se vrátil od Eleny, bylo v penzionu hrobové ticho. Danny asi ještě spí a Damon je zase v čudu. V klidu jsem odešel z penzionu a zamířil do lesa na polední "svačinku". V lese bylo podezřelé ticho. Něco se stane. A měl jsem pravdu, protože když jsem se rozhodl, že už půjdu (ta srnka byla nějaká lepší než minule: D) tak jsem je uviděl. Obstoupili mě dokola s vyčnívajícími zuby a zčervenalýma očima.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ela Ela | 23. března 2012 v 23:48 | Reagovat

Úžasný,úžasný a úžasný:)Už se těším na další díl..:)

2 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 2. dubna 2012 v 7:59 | Reagovat

Vážně bomba! Konečně jsem se k tomu dostala a jako vždy skvělé pokračování! Další kapitolu!

3 Lenka Lenka | 8. dubna 2012 v 12:06 | Reagovat

suhlasim s Elou

4 ssorcerer ssorcerer | Web | 12. července 2012 v 4:52 | Reagovat

Jáá chci další díl :) :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama