Březen 2012

Moje povídky

31. března 2012 v 10:12 | Annie
Zdravím čtenáře, kteří čtou můj blog.
Chtěla bych se moc omluvit, že tu těď nic nepřibývá. Počítač začal stávkovat a fakt netuším kdy bude zase redy Zamračený.
A jelikož na něm mám všechno potřebné tak to znamená jediné. Pokud budu přidávat povídky, tak jen hodně málo, tedy pokud vůbec.
Jsem opravdu moc ráda když vidím, že lidé navštěvují blog stále a někteří dají koment - i když popravdě, moc jich nikdy není - ale je vidět, že to někdo čte a za to jsem ráda. Usmívající se
Dalším důvodem, proč sem nebudou přibývat moc nové kapitoly je škola - jak jinak. Jelikož mě čekají za necelých 23 dní přijímačky, tak se soustředím hlavně na to. Potom - naše škola je tak "úžasná" - absolventská práce. Tohle bude zátah na pěkně dlouho a učitelé nijak nepomáhají tím, že nám cpou testů ještě víc jak normálně.

Takže povídky snad budou přibývat, ale tempem "jo teď mám zrovna čas" - pokud to nebude přednastavené nečekejte to v pravidelných intervalech. Mlčící

Moc se omlouvám, ale technika je nevypočitatelná a škola jakbysmet.

Vaše Annie

3. kapitola - Nebezpečí

22. března 2012 v 17:15 | Annie |  True Love

Ahojte, opravdu po dlouhé době sem dávám kapitolu True Love. Je sice kratší, ale musela jsem to rozdělit, aby jste měli stálý přísun kapitol.Usmívající se
Je zase psané z kterého pohledu to je, aby nebyl zmatek Mrkající
PS: Prosím pište komentíky Smějící se

10. kapitola

19. března 2012 v 12:00 | G.G.Grind.Girl4ever@seznam.cz |  Deník upíří teenagerky
Po škole jsem se rozloučila s Berry a Derekem.Dneska mám ještě taneční.Strašně se těším.Mimo to.Ginn už mě zase začal balit.Učítelka mi dala poznámku za to,že jsem se v lavici mlátila s Derekem.Dostala jsem jedničku z matiny.Já jsem divná že?Když jsem vyšla z šatny,zastavil mě Kellan.,,Ahoj.Půjdeme spolu domů?" ,,Dneska nejdu domů hned ze školy.Mám taneční.Je to tady na škole.Nečekejte na mě.Vzkaž to i Kristianovi jo?" Když jsem vyslovila Kristianovo jméno,zamračil se.Hodila jsem na něj ledový pohled.No bože,tak ho mám radši.Copak to nechápe?Mrkla jsem se na hodinky.,,Juj.Už musím.Tak papa." rozloučila jsem se rychle a rozběhla jsem se do tělocvičny.
Oblékla jsem si volné triko a tepláky.Vlasy jsem si stáhla do copku a dala jsem si čelenku.Vzala jsem si pití a mobil.Vyšla jsem z šatny a zamířila jsem si to do velké tělocvičny.,,Ahoj." pozdravila mě Lena.Lena byla naše učitelka tance.Učila hip-hop,latinskoamerické,break dance a tak.Dneska jsme zrovna tančili latinskoamerické.,,Ahoj." pozdravila jsem ji taky.,,Tak co ruka?" vyzvídala.,,Ale jo.V pohodě." mávla jsem ledabyle.Usmála se na mě a zatleskala.,,Tak jo.Začneme.Utvořte dvojice." ,,Jako vždy?" zeptal se mě Cory.,,Jasně." kývla jsem a oba jsme se zasmáli.Začali jsme tancovat.Lena nám se svým klukem ukazovala taneční kroky a my je opakovali.Byla to děsná bžunda.Vždycky,když jsme tančili ve dvojici,byla jsem s Corym.Dneska jsme si to parádně užívali.Když hodina skončila,šla jsem do šatny a převlékla se.
Vyšla jsem ze školy.Dala jsem si do uší sluchátka a tak jsem neslyšela,že za mnou někdo běží.Ten někdo mi položil ruku na rameno a já se zlekla.Otočila jsem se.Byl to Cory.,,Čau.Nechceš někam zajít?" vychrlil na mě.Pozvedla jsem obočí.,,Tak..tak jo." souhlasila jsem.Usmál se.,,Tak jo.Pojď zvu tě na zmrzku." řekl.,,To ne.Já u sebe nemám prachy." zavrtěla jsem hlavou.,,Já tě zvu." namítl Cory.Nic jsem nenamítala.Bylo mi to trochu blbé.Chvíli jsem vrtěla hlavou,že ne,ale nepomohlo to.Cory mě vzal kolem pasu a začal mě tahat na autobusovou zastávku,směr centrum.Nakonec jsem se podvolila a šla jsem.,Co na to řeknou kluci?Nebudou se o mě strachovat?´honilo mi hlavou.Ale něco namítat by mi nepomohlo.Cory je tvrdohlavý.
Perfektně jsme se bavili.Jak mi Cory slíbil.Pozval mě na zmrzku.Byla dobrá.Jak jsme tak spolu blbli a bavili jsme se,tak mi zmrzlina spadla.Nejhorší bylo,že jsem ji vyklopila Corymu na triko.Jen se smál a já byla rudá jako rajče.Cory mi pak dal tu svou.Já stále že ji nechcu,ale on se nedal a vrazil mi ji do ruky.Jak mi ji vrazil do té ruky,prasknul kornoutek a tak mi pomalinku zmrzlina tekla na triko.Dělali jsme spolu blbiny a bylo nám fajn.Byl to takovej flirtík.Pak jsme nasedli na stejný autobus a v autobusu jsme dělali další prkotiny.Bydlel kousek ode mě.Dvě zastávky před tou mou.Když vystoupil,ještě tam stál,aby mi mohl zamávat.Prostě blbosti.Jak jsem zjistila,byla jsem s ním pryč dvě a půl hodiny.,Sakra.Kluci budou vyšilovat.´pomyslela jsem si.Vystoupila jsem a šla domů.
,,Nazdárek" volala jsem hned po vstoupení do domu.Krsitian byl nahoře.Jakmile uslyšel můj hlas,přiběhl dolů.Jen jsem viděla,jak se něco mihlo na schodech a už stál přede mnou.,,Ahoj" pozdravil mě a dal mi pusu.Já nic nenamítala.Šla jsem přivítat i Kellana.Jídlo bylo nachystané.Snědla jsem všechno,co mi připravili a k tomu jsem skoro vyplenila lednici.Kristian seděl za stolem a koukal se na mě,Kellan zase ležel na pohovce a čučel na bednu.Z mrazáku jsem nakonec vytáhla nanuk a šla jsem za Kristianem.Sedla jsem si mu na klín.,,Chceš?" nabídla jsem mu zkusit nanuk.Usmál se a líznul si.Zasmála jsem se.On se pousmál a dal mi pusu.,,Kde jsi byla?" zeptal se mě.,,Na zmrzce." odpověděla jsem nevzrušeně.,,A s kým?" Snažila jsem se nějak vyhnout otázce.,,S kým?" zeptal se mě znovu.,,S Corym." řekla jsem nakonec.Kristian si mě podezřivě prohlédl.Já jsem se zakřenila.,,Nic jsme spolu nedělali.Byli jsme na zmrzce." Postavila jsem se a šla do svého pokoje.,Fajn,když mi nechceš věřit nevěř.´řekla jsem si v duchu.Kristian mě jen sledoval a tlemil se.

Zkontrolovala jsem facebook.,Jé jedna zpráva´řekla jsem si v duchu a klikla na ikonku.Psal mi Cory.Najela jsem na zprávu a přelétla jsem ji očima.To co tam bylo napsané bylo divné.Stálo tam.Nezajdeš se mnou na rande?Divila jsem se,ale napsala jsem,že jo.Když si najdu někoho jiného,nebudou se alespoň kluci hádat.Otevřeli se dveře a já jsem zprávu rychle vykřížkovala.

Prolog - úvod

18. března 2012 v 10:09 | Annie |  Můj příběh

Ahojte lidičky, tady vám dávám prolog k povídce Můj příběh. Je sice trochu kratší, ale doufám, že se bude tento příběh celkově líbit. Usmívající se
A prosím, pište komentíky Nevinný

Anketa č. 2

17. března 2012 v 17:44 | Annie
Ahojte lidičky, teď vám sem přináším novou anketu týkající se zase The Vampire Diaries. Byla bych ráda, zda by zastánci TVD nehlasovali, protože je zajívmavé zjišťovat komu fandíte nejvíce. U předchozí ankterky jsem zjistila, že 18 lidí z 27 fandí Damonovi - taky jsem v Team Damon - a tak mě zajímají páry z mého oblíbeného seriálu.
Kdyby vás napadl nějaký nový pár, který bych tam měla přidat, napište do komentíků Usmívající se
Annie Mrkající

Nová fantasy povídka

15. března 2012 v 17:03 | Annie |  Můj příběh
Ahojte, jak už jsem sem psala tak píšu novou povídku. Teď to bude fantasy. Taky jsou informace k povídce, potom jsem dám info k hlavním postavám.
Název: Můj příběh (Zatím nemám jméno) ;)
postavy: Adrian, Ellie, Sophie, Alex, Deren, Dereck, John... (další postavy se objeví déle) ;)
kapitoly: chtěla bych, co nejdelší příběh takže se uvidí jak se bude dařit

k příběhu: příběh bude o vlcích - ve smečce (vlkodlaci jsou ne zrovna moc pěkný, tak fajn jsou ohavný) :)

Tohle jediný vám zatím můžu říct, protože ještě nejsem s příběhem moc daleko, takže se uvidí jaké budu mít nápady :)

Díky moc těm co čtou na mém blogu a prosím pište komentíky :)
Annie

2. kapitola - Aj, aj

13. března 2012 v 16:09 | Aranel van de´Corvin |  The Vampire Magazines
"Ty jsi někde pila, co?" Zašklebí se Damon.
" Damone, někdo by ti už konečně měl vysvětlit, že každý není jako ty. Já neřeším problémy tím, že piju."
" Odkud to víš?" ozve se poprvý Stefan.
" Víš měli jsme stejnou kamarádku, Stefane," odmlčí se na chvíli," ale náhodou umřela." Slovo náhodou zdůrazní a podívá se na Damona.
" Proč mám takovej pocit, že za to můžu já?" Pohrdavě se usměje a jde si nalít skleničku krve.
" Nechceš taky?" Nabídne skleničku Stefanovi. Ten jenom odvrátí pohled a potom tiše zašeptá:
"Lexi?" Darren tiše kývne. Oba dva se otočí na Damona, který pozoruje nějaký flek na zdi, určitě hodně zajímavý.
" Dobře, když nechceš, tak si chytni nějakýho potkana." Prskne Damon a předešlou konverzaci ignoruje.
***
Kolem poledne Darren vzbudil nějaký hluk. Nicméně ho ignorovala a otočila se na druhý bok.
" Ty ještě spíš?"zeptá se Damon. Darren v klidu ležela dál dokud jí nedošlo, že Damon je v JEJÍM pokoji! Prudce se posadila a podívala se na Damona, který se prohraboval v jejím batohu.
" Co to děláš, ty demente?!" Vyskočí z postele a odstrčí Damona od svýho spodního prádla.Bohužel zapomněla na to, že je jenom v tričku a červených tangách. Damon se vítězně zašklebí
" Moc hezký, ale v těch černých," Darren na něj čumí s pusou dokořán,"ale však víš, v těch krajkovaných! By ses mi líbila víc." Prohodí
laškovně.
" Ale tyhle jsou taky pěkný. Zvýrazňují tvůj-" Darren po něm hodí polštář.
" Prosím tě, mlč! A VYPADNI!" Damon na ni naposled mrkne a zmizí za dveřmi, na kterých právě přistál polštář.
" Upír jeden, vypatlanej!"
***
"Dobrý ráno." Ušklíbne se Damon, když Darren konečně vyleze z pokoje vykoupaná a převlečená.
" Bylo, než jsi přišel."
" Kam jdeš?" Darren obrátí oči v sloup. Kéž, by jí ten hňup dal pokoj.
" Přihlásit se do školy."
" Ty budeš chodit do školy?" Damon vyskočí z gauče, v kterým se až do teď rozvaloval.
" Jo. Prvně jsem nechtěla, ale když jsem viděla jak jsi dopadl ty, když jsi nechodil do školy, tak jsem si to rozmyslela."
" Špatně ses vyspala?" zeptá se Damon, když sestupují do haly.
" Ne vyspala jsem se výborně, ale probuzení stálo za prd."
" Nechceš tam odvízt?" Přejde Damon poznámku.
"NE!" Třískne s dveřmi. Vítězoslavně se usměje, ale úsměv ji přejde, když si všimne, že lije jako z konve. Povzdychne si. Penzion je pěknej kus od školy.
" Kde máš auto?" Rozrazí dveře. Damon s radostným úšklebkem vyskočí z gauče.
" Snad bys nechtěla svízt?" Užívá si nově vzniklou situaci. Darren se na něj podívá s pohledem ještě-chvilku-ser-a-rozbiju-ti-držku!
" A co za to?"
" Víš, co? Já radši zmoknu." Nasadí si kapuci a naštvaně opustí místnost.
***
Darren bloudí po škole a hledá kancelář. Nechává za sebou jenom mokrý šlápoty, který se školník snaží, co nejrychleji vytřít. Darren se zrovna otáčela za rozzuřeným školníkem, který na ní volal nějaký nadávky, když se odněkud vynořila Elena a Darren do ní narazila.
" Jé, promiň." Začala sbírat Eleně učebnice a sešity za země.
" To je dobrý. Ehm, co ty tady?"
" Jdu se přihlásit. Nevíš kde je tady kancelář?" Elena si naházela učebnice do skříně a šla doprovodit Darren do kanceláře. Ostatní studenti zdejší školy se po ní otáčeli a sem tam někdo hvízdl...samozřejmě, že jenom mužská část osazenstva.
"Stefan mi řekl, že to víš."
" To je, ale drbna. Ne, nic ve zlým." Zasměje se Darren, když si všimne výrazu, který Elena nasadila.
" Stefan je v pohodě. Lexi mi o něm povídala." Elena přikývne. Na tohle téma se očividně taky bavili. Před kanceláří se Elena s Darren rozloučí s tím, že musí na další hodinu.
V kanceláři všechno proběhlo v pohodě. Zítra Darren nastoupí do školy, jako ostatní mládež v městečku Mystic Falls. Mrzutě vykročí do špatnýho počasí, ale zastaví ji něčí ruka.
" Nechceš svízt?" Usměje se Damon. Darren ho přejede nic neříkajícím pohledem, setřese Damonovu ruku a jde pryč.
" Jsem rád, že souhlasíš!" Čapne Darren a táhne ji k autu.
" Pust mě, ty datle!"
" No dovol?! Já nejsem jako můj bratr." Zasměje se Damon vlastnímu vtipu. Otevře dveře auta a posadí Darren na sedadlo spolujezdce. Nezapomene ji připnout pás se slovy: " Aby se ti nic nestalo, kdy jsme náhodou narazili..." Darren vykulí oči a začne sebou škubat. Věděla, že je to psychopat, ale že je to psychopat se sebevražednými sklony...
" Klid, dělal jsem si srandu." Ladným krokem obejde auto a u toho si pobrukuje nějakou melodii. Darren boj vzdala, tak jenom seděla a čekala až ten imbecil nastartuje auto. Místo toho si sedne a začne si pískat.
" Damone? Vidíš to kulatý před sebou? To je volant. A sem máš strčit klíč,"ukáže vpravo od volantu. Damon se jenom usměje a píská si dál.
" Damone, umíš vůbec řídit? Že ty jsi to auto sem dotlačil?"zeptala se s nadzvednutým obočím.
" Za koho mě prosím tě máš?!"
" Věř mi, nechceš to vědět." Damon s naštvaným výrazem strčil klíčky do zapalování a dupnul na plyn. Auto se s kvílením rozjelo. Aj, aj ,pomyslí si Darren a pevně se chytne sedačky.

Blog

13. března 2012 v 12:01 | Annie
Ahojky čtenáři, chtěla jsem vám oznámit, že jsem založila blog, kde budu dávat jednu Facebookovou povídku. Kapitoly píšeme po různu takže není jisté jak se kdy budou objevovat kapitoly. píše to dost lidí a je dost postav, takže se budu snažit co nejvíce o přehlednost :)

tady je adresa:

9. kapitola

12. března 2012 v 15:59 | G.G.Grind.Girl4ever@seznam.cz |  Deník upíří teenagerky
Kellan se na mě zlobil.Docela dost a dlouho.Bylo mi z toho na nic.I Kristiana to trápilo.Kellan jen seděl na pohovce a díval se do zdi.Kristian si s ním snažil promluvit,ale on neposlouchal.Ještě nikdy jsem na sebe nebyla tak nasraná.,Do řiti.´nadávala jsem si stále.Celý den.Už jsem to nevydržela.Šla jsem za Kristianem.Smutně jsem se na něj podívala.On mi pohled oplatil a pousmál se.Se smutkem v očích,ale pousmál.Měla jsem ho ráda,ale Kellana taky.Šla jsem za ním a sedla jsem si na pohovku.Chytla jsem ho za ruku.,,Kellane,promiň mi to.Měla jsem se držet na uzdě.Já vážně nechci,abyste se spolu vy dva hádali a byli na sebe rozzlobení.Prosím tě.Musíš mě pochopit.Víš jak mi to chybělo?Objetí,pusa.." Vzdychla jsem.,,Mám tě ráda a ty to víš.Prosím...nedělej mi to." žadonila jsem.Už jsem nevěděla,co dělat.Měla jsem o Kellana strach.Celý den nepromluvil.Uzavřel se do sebe.Po chvilce se mi podíval do očí.Chytnul mě za tvář.Byl smutný a skleslý.,,Já s tím nic nenadělám.Máš ho ráda víc než mě.Dalas mu pusu a tak.Ale trápí mě,že jsi kvůli mě smutná." Odvrátil ode mě obličej.,,Tebe trápí to,že jsem dala pusu Kristianovi?" zeptala jsem se.Nic neřekl.Teď seděl skloněný a díval se do země.,,Dám ji i tobě,jestli chceš.Nebude to z donucení,ale z citu.Lásky." navrhla jsem.Pohladila jsem ho po zádech.Posadil se.Koukla jsem se na něj a chytla ho za tvář.Pak jsem ho políbila.,Bože.Teďka zase ubližuju Kristianovi´myslela jsem si.,Já jsem takovej blbec.Nemůžu si začít s někým z nich.Jej,to je tak zapletité.´přemýšlela jsem usilovně,zatímco jsem se líbala s Kellanem.Přestal.,,Bylo to fajn." řekl.,,Ulevilo se mi.Už jsem konečně zkusil tvé rty." řekl a pohladil mě po tváři.Usmála jsem se na něj a postavila se.Zítra půjdu do školy.Kristian mi naškrábal omluvenku a sfalšoval mamčin podpis.Těším se.Na Berry a Coryho.Na kámoše na třídu,ale ne na učení.Pomalu jsem kráčela ke schodišti.Prošla jsem kolem Kristiana.Krátce jsem na něj mrkla.Měla jsem posmutnělý obličej.Ještě jsem mu stačila neslyšitelně šeptnout do ucha.,,Spřátelte se už konečně.Víš,jak mi to rve srdce,když se spolu nekamarádíte." Kristian kývnul a políbil mě na čelo.,,Dobrou." ,,Dobrou." kývla jsem na ně a šla jsem do pokoje.
17. června
Dneska jsem vstala o hodinu dříve.Mrkla jsem na budík a viděla,že je šest.Povzdychla jsem si.Myslela jsem na to,co se odehrálo včera.,Doufám,že se usmířili´myslela jsem si.Ještě další třičtvrtě hodinu jsem se dívala do stropu.Nemohla jsem totiž usnout.Pak jsem vstala.Šla jsem do koupelny a hodila jsem ze sebe oblečení.Vlezla jsem si do sprchy.Pustila jsem vodu a nechala ji stékat po svém těle.Bylo to příjemné.Tělo jsem si umyla višňovým sprcháčem.Slyšela jsem někoho otevírat dveře.Věděla jsem,ře to bude jeden z kluků.Za chvilku se otevřely dveře do koupelny.,Kruci´zaklela jsem v duchu.Rychle jsem zastavila vodu a hmátla jsem po ručníku.Když jsem ho držela v rukách,omotala jsem si ho kolem těla.Vyšla jsem ze sprchového koutu.Přede mnou stál polonahý Kristian.Na sobě měl volné tepláky.Skejťácké.Jeho tělo bylo nádherné.Vypracovaný trup a břicho.Svalnaté ruce.,,Ups.Sorry.Nechtěl jsem tě vyrušovat.Myslel jsem,že spíš." ,,To je v poho." mávla jsem rukou.Doslova mě svlíkl pohledem.Protáhla jsem se kolem něj a šla si pro čisté oblečení.,,Tak jo.Půjdu dolů.Kellan už šel.Do školy.Chtěl se projít pěšky.Udělám ti snídani." oznámil a vyšel ze dveří.Chvíli jsem se na něj s úsměvem dívala a pak jsem si vybrala oblečení.Zvolila jsem tmavě modré triko s trojbarevným srdíčkem z flitrů.K tomu volné šustky.Pumy.Nasadila jsem si kšiltovku Dc a černé tenisky se zelenýma tkaničkama značky Fake.Moje nejoblíbenější.Když jsem byla hotová,popadla jsem bágl.Byl těžký.Seběhla jsem rychle dolů a zblajzla všecko,co mi Kristian připravil.Po jídle jsem si do pusy strčila půlku balíku žvýkaček Arwais.Pálilo to,ale nevadilo mi to.S Kristianem jsme si dali pusu na rozloučenou.Nemohli jsme se od sebe ostrhnout.No spíš já od něj.NO to je jedno.Rozběhla jsem se na autobusovou zastávku.Už tam čekala Berry s Ginnem.,,Ahoooj" začali jsme se hned s mou nejlepší kámoškou objímat.,,Čau." objala jsem i Ginna.Ten se na mě díval,jako bych byla z jiné planety.Jsně nechtěla jsem ho,ale chyběl mi i on.Autobus už přijížděl.Nastoupili jsme a sedli jsme si na svá obvyklá místa.Všechno jsem Berry vyprávěla.Všechno až na to,že jsou kluci upíři.

,,Derekuuu" zaječela jsem ve třídě.,,Cheeer,ahooj" běžel za mnou hned můj kámoš ken.Skočila jsem na něj.,,Co ruka?V poho?" ptal se mě hned Derek,jako správný kámoš.,,Oukej" řekl.Najednou někdo vešel do třídy.,,Cher.Nazdáár" slyšela jsem Coryho.Dozvěděl se,že dnes přijdu do školy a tak mě přišel přivítat.,,Ahoooj" pozdravila jsem a šla ho obejmout.Nabídnul mi jako první náruč.Zazvonilo na hodinu.Kellan stále nebyl ve třídě.Šla jsem si sednout na své místo.Za okamžik se dveře prudce rozletěly.Kellan vešel.Byl úžasný.Zamával mi a já jemu.Celá třída na mě hodila udivený pohled.,,Co je?" zasmála jsem se.Smích mě hned přešel.Do třídy vešla učitelka.S Derekem jsme si celou hodinu povídali a tak to bylo celý den.

Povídky

11. března 2012 v 13:06 | Annie
Ahojte lidičky, chtěla jsem se omluvit, že sem dlouho nic nepřibylo, ale nedostala jsem se na počítač. Ale jelikož následující týden, tedy hned po neděli, jsou jarní prázdniny, bude fůra času. Takže tu přibyde další kapitola True Love a moje další povídka pod názvem Můj příběh, jelikož jsem ještě nevymyslela název, snad časem. :)
Možná sem přibyde ještě prolog mé další povídky Light in the Darkness. Ale uvidí se. :)
Díky moc všem co sem chodí
Annie
PS: pište mi komenty ke kapitolám prosím ;)