Mini info

8. února 2012 v 17:35 | Annie
Jak víte píšu i jiné povídky, tedy kromě The True Love. Tady dávám, opravdu jen mini info, protože ještě nevím jak přesně se bude příběh rozvíjet. A názvy taky nemám. Tak tedy:

Jedna z těchto povídek, se bude dít mimo náš svět. Tedy alespň první díl jak mám částečně rozmyšleno, proto tato povídka bude fantasy stylu. Znáte to, ne - upíři, démoni, čarodějky a další druhy - budou zde vystupovat. Hlavními postavami by měla být čarodějka Rosemary, její bratr Robin, a zlý vládce Dark-Damon. Země tohoto dění se jmenuje Mermedie. Další postavy se budou určitě objevovat a zápletky samozřejmě také. Podrobnější info by mělo být až bude sesumírovaný alespoň prolog a 1. kapitola. Doufám, že se k tomu do konce tohoto měsíce dostanu, jelikož ještě píšu jinou a škola. :)

Druhá z povídek by měla být taky fantasy rázu, ale bude se odehrávat v tomto světě, takže 21. století. Pto tuto povídku je opravdu minimum informací. Příběh se bude odehrávat na druhém konci světa - tedy u protinožců - na Novém Zélandě. Postavy ještě ani nemají jména a rasu. Tedy upír, člověk, lovec atd. :)
Zde nemám ani prolog takže toto bude asi delší čekání.

Proto se budu snažit dodržet alespoň termín předchozí povídky a doufám, že budou přibývat i povídky The True Love. Budu sem dávat i povídky mých oblíbených :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama